Velkoobchodní spolupráce a zakázková výroba

Nabízíme spolupráci pro velkoobchody se sklem, sklářskými produkty, nebo dárky. Na základě Vašich požadavků vám rádi připravíme detailnější podmínky spolupráce a podrobnější přehled našich výrobků i s možnostmi dodávání do zahraničí.

Pokud byste si nevybrali z naší běžné nabídky, jsme schopni Vám připravit individualizovaný návrh odpovídající vašim specifickým požadavkům. Vašim potřebám se umíme přizpůsobit z hlediska technických parametrů, tvaru, dekoru, či dekorační techniky výrobků.

Svatby a svatební salony

Pro svatební salony nabízíme výrobu svatebních sklenic a číší. Rádi vám poskytneme vzorky našich svatebních a dárkových dekorů, na základě kterých si budou moci vaši zákazníci tyto výrobky objednávat.

Ručně dekorované číše a skleničky se Swarovski® Elements rozzáří každý svatební stůl a budou vám připomínat váš nejhezčí den. Vyrábíme dárky a vzpomínkové předměty pro hosty, dary pro svatebčany. Dodáme jedinečný zářivý gastro servis pro vaši svatební hostinu.

Pro vinaře

Vytvoříme pro vaše víno luxusní dárkové balení včetně skleniček, které významně rozšíří váš sortiment, a bude plnit úkol atraktivního reklamního předmětu. Pomůžeme vám odlišit se od konkurence a oslovit vaše zákazníky zajímavým produktem. Nabídku jsme schopni přizpůsobit pro celou vaši produktovou nabídku včetně speciálních nebo limitovaných edicí.

Restaurace, vinárny, bary

Nabízíme komplexní řešení pro veškeré gastro podniky.

Pomůžeme vám vkusně vyniknout a budovat vaši značku. Podle vašich potřeb umíme vytvořit unikátní a propracované pískované nebo gravírované loga na kompletním nápojovém a barovém servise.

Reklamní, marketingové a event agentury a firmy

Vyrobíme reklamní produkty ze skla podle vašich představ. Jsme schopni pro vás vyrobit nejrůznější dárkové a prezentační předměty, suvenýry a vzpomínkové předměty na výročí, firemní akce a jiné výjimečné příležitosti.

Maloobchodní zákazníci

Pokud chcete rozzářit svou domácnost, nebo jen chcete někomu udělat radost netradičním a zajímavým dárkem, máme řešení i pro vás. Podívejte se do našeho e-shopu, kde naleznete různé dárkové a nápojové sady. Pokud ani tam nenaleznete, co hledáte, zkuste nás kontaktovat a něco spolu vymyslíme.


Nenašli jste pro vás vhodné řešení? Kontaktujte nás a my se rádi pokusíme ho najít s vámi.