Omlouváme se, z technických důvodů nelze momentálně na našem e-shopu provést objednávku. Děkujeme za pochopení.

Vrácení zboží

Je tomu těžké uvěřit, ale stát se to může. Nevyhovují vám skleničky zakoupené v našem e-shopu? Pak máte právo na odstoupení od kupní smlouvy a bez udání důvodů můžete zakoupené zboží do 14 dnů od data jeho převzetí vrátit.

Nevztahuje se na pískované skleničky.

 

Možnost vrátit zboží do 14 dní od převzetí bez udání důvodu podle ustanovení § 1829 odst. 1 NOZ se vztahuje na spotřebitele (neplatí pro zákazníky nakupující na IČ). Lhůta trvá 14 kalendářních dnů a začíná běžet následující kalendářní den po převzetí zboží spotřebitelem.

 

Postup při vrácení je následující:

 1. Vytiskněte, vyplňte a podepište formulář pro Formulář pro odstoupení od smlouvy. Údaje potřebné k vyplnění naleznete na faktuře.

 2. Skleničky v nepoškozeném originálním balení pečlivě zabalte. Nejlépe tak, jak vám byly doručené. Do balíku přibalte podepsaný formulář pro odstoupení od kupní smlouvy a kopii faktury. 

 3. Balík pošlete poštou na adresu (neposílejte dobírkou, nebude převzato):
  Miroslav Hošták
  A-KRISTAL
  Na Folimance 2155/15,
  120 00 Praha 2

  Na této adrese není možné vrátit zboží osobně.

 4. Po obdržení zboží spolu s formulářem pro Odstoupení spotřebitele od kupní smlouvy, vám co nejdříve, nejpozději však do 14 dnů pošleme na váš bankovní účet všechny platby spojené s objednávkou včetně nákladů na dopravu, v případě, že vracíte celou objednávku.

  Náklady spojené s vrácením zboží jsou na straně kupujícího.